KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809111
nr 1180 9111
Tage Gavik
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, "Kusten, Göteborg". Olja på duk, signerad, 48x62 cm
Tage Gavik, född 1914, svensk målare.
Utrop:
300 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:22:11